O FIRMĚ

Наши микропивоварни - это индивидуальные решения, которые отражают ваши индивидуальные потребности.

Naše společnost nabízí komplexní služby v oboru minipivovarnictví a s ním spojenou technologií. Kromě výroby a dodávky jednotlivých kusů technologie nabízíme i kompletní přizpůsobení velikostí a výkonů, projektové navržení a podklady pro stavební připravenost tak, aby každý náš pivovar byl vyroben, jako nejlepší možná kombinace účelnosti a designu pro maximální spokojenost každého zákazníka.

V tomto ohledu nabízíme pivovary v provedení jak restauračně designových, tak i v průmyslových variantách. V případě dodávání jednotlivých částí nových komponent do již stávajícího pivovaru, můžeme naši technologii přizpůsobit potřebám zákazníka či stupni automatizace jeho provozu.

SERVIS

Nedílnou součástí portfolia M.B.S. je poskytovat neustálý a rychlý servis vlastní technologie pro všechny naše pivovary. České středisko výroby a servisu zajišťuje veškerý nutný servis nejen pro Českou republiku, ale i pro Evropu. V zájmu zlepšení našich služeb bylo v Ruské federaci založeno dceřiné servisní středisko v Moskvě. Toto centrum poskytuje jak potřebnou službu pro danou oblast, tak kontakt s novými i stávajícími zákazníky.

ZÁRUKA TECHNOLOGIE

M.B.S. používá pouze vysoce kvalitní materiály a výrobní technologie. Proto si může dovolit zajistit prodlouženou záruku nad zákonem stanovenou normu a to až 36 měsíců ode dne předání minipivovaru zákazníkovi. Tato rozšířená záruka zahrnuje všechny armatury, potrubí, nádrže a kontejnery z nerezové oceli. Na elektrické komponenty mini-pivovaru se pak vztahuje záruční období 24 měsíců.

VELIKOST NABÍZENÉ TECHNOLOGIE

Společnost M.B.S. nabízí technologie minipivovarů s rozsahem roční produkce od 300 do 75 000 hektolitrů. Velikosti varných souprav od 300 do 6 000 litrů hotového piva na jeden proces várky a k nim vázaných velikostí další technologie potřebné pro komplexní chod minipivovaru. Na základě konkrétní poptávky jsme schopni navrhnout řešení šité na potřeby každého zákazníka.

            NOVINKY
Контакты Čeština

Průmyslová 4273/3
796 01 Prostějov
Czech Republic

T: +420 582 345 184
E: info@minibrewerysystem.com

KONTAKT
to top button